Samochód wypadł z drogi

Po zakończeniu działań w miejscowości Królowa Górna (2.01 godz. ok. 7.50) nasz zastęp został zadysponowany do działań w naszej miejscowości. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że kierująca pojazdem przy złych warunkach drogowych nie opanowała samochodu, w skutek czego uległa wypadkowi. Samochód znajdował się w przydrożnym rowie, kierująca natomiast poza pojazdem nie uskarżała się na żadne dolegliwości. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu klemów akumulatora w pojeździe oraz usunięciu go z drogi głównej na pobocze przy użyciu wyciągarki. Ruch odbywał się wahadłowo. Działania strażaków trwały ok. 25 min.

Siły i środki: JRG 1 w Nowym Sączu, OSP Bogusza, OSP Królowa Górna, Policja.

Załoga w składzie: Mariusz Poręba (dowódca), Damian Poręba (kierowca), Tomasz Świgut, Szymon Lupa.

SAM_0314 SAM_0315 SAM_0316