Samochód uderzył w drzewo

W piątek (25 listopada) kilkanaście minut po godzinie dwunastej nasza jednostka zadysponowana została do działań w Binczarowej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że samochód osobowy znajdował się w przydrożnym rowie. Samochodem podróżował sam kierujący, który został  poszkodowany i znajdował się poza pojazdem. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy poszkodowanemu. Poszkodowanego przekazano przybyłej załodze karetki Pogotowia Ratunkowego. Odłączono klemy akumulatora w uszkodzonym pojeździe oraz kierowano ruchem drogowym, który odbywał się wahadłowo. Po zakończeniu działań strażaków na miejscu zdarzenia pozostała Policja, prowadząca swoje czynności dochodzeniowe oraz rodzina poszkodowanego. Działania strażaków trwały ponad godzinę.

W akcji udział wzięli: Marian Gawlik (dowódca)

Tomasz Świgut (kierowca)

Marian Rola