Pożar szopy

W nocy (14.07) ok. godz. 01.30, zastęp OSP Bogusza został zadysponowany do pożaru budynku gospodarczego w miejscowości Mszalnica. Po dotarciu na miejsce, gdzie działała już jednostka z OSP Królowej Górnej, ustalono, że pali się szopa (dawniej tartak). Nasi strażacy użyli szybkiego natarcia, aby ugasić pożar oraz pomóc druhom z Królowej. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ugaszeniu ognia, rozebranie spalonej konstrukcji. Działania strażaków trwały ok. 1 godz.

W akcji udział brali: Adam Motyka (kierowca)

Marian Rola (dowódca)

Adam Poręba