Pomoc osobie z którą nie ma kontaktu

Dnia 26.11 (niedziela) ok. godz. 9.30 nasz zastęp został zdysponowany do Kamionki Wielkiej. Z relacji SKKM dowiedzieliśmy się, że w domu jednorodzinnym nie ma kontaktu z osobą tam mieszkającą. Po dotarciu do miejsca zdarzenia, przystąpiliśmy do pomocy jednostkom z JRG 1 w Nowym Sączu oraz OSP Królowa Górna. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, otwarciu mieszkania oraz udzieleniu pierwszej pomocy osobie znajdującej się w domu. Po przybyciu na miejsce karetki pogotowia oraz po uzgodnieniu z KDR nasz zastęp został zwolniony do bazy. Działania strażaków trwały ok. 45 min.

Załoga w składzie: Marian Gawlik (dowódca), Damian Poręba (kierowca), Szymon Lupa.

Siły i środki: JRG 1 Nowy Sącz, OSP Bogusza, OSP Królowa Górna, Policja, ZRM.

gsrdf fasg fds das