Obecni członkowie (JOT)

Imię i nazwisko Rok przyjęcia Szkolenia
Marian Gawlik      1991 strażaków ratowników cz. II, kurs dowódców OSP, kurs naczelników, kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy, kurs ratownictwa technicznego.
Marian Rola      1994 strażaków ratowników cz. II, kurs dowódców OSP, kurs naczelników, kurs konserwatorów OSP, kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy, kurs ratownictwa technicznego.
Adam Motyka      1991 strażaków ratowników cz. II, kurs konserwatorów OSP.
Adam Poręba      1997 strażaków ratowników cz. II, kurs dowódców OSP, kurs ratownictwa technicznego.
Mariusz Poręba      2003 strażaków ratowników cz. II, kurs dowódców OSP, kurs naczelników, kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy, kurs ratownictwa technicznego.
Marian Motyka      2000 strażaków ratowników cz. II, kurs dowódców OSP, kurs ratownictwa technicznego.
Andrzej Dobosz      2004 strażaków ratowników cz. II, kurs dowódców OSP, kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy, kurs ratownictwa technicznego.
Piotr Gawlik      2004 strażaków ratowników cz. II, kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy, kurs konserwatorów OSP.
Piotr Siedlarz      2002 strażaków ratowników cz. II
Mieczysław Głód      1985 strażaków ratowników cz. II
Tomasz Świgut      2004 strażaków ratowników cz. II, kurs dowódców OSP, kurs naczelników, kurs konserwatorów OSP, kurs ratownictwa technicznego, szkolenie z kierowania ruchem, szkolenie z zakresu hipotermii.
Mariusz Górka      2003 strażaków ratowników cz. II, kurs ratownictwa technicznego.
Roman Homoncik      2004 strażaków ratowników cz. II, kurs ratownictwa technicznego.
Mateusz Motyka      2013 szkolenie podstawowe strażaków ratowników, kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy.
Damian Poręba      2012 szkolenie podstawowe strażaków ratowników, kurs konserwatorów OSP, kurs ratownictwa technicznego, szkolenie z zakresu hipotermii.
Andrzej Bochenek      2006 szkolenie podstawowe strażaków ratowników.
Łukasz Poręba      2010 szkolenie podstawowe strażaków ratowników.
Rafał Górka      2013 szkolenie podstawowe strażaków ratowników.
Sebastian Mężyk      2013 szkolenie podstawowe strażaków ratowników.
Dariusz Turski      2015 szkolenie podstawowe strażaków ratowników, kurs ratownictwa technicznego.
Szymon Lupa      2015 szkolenie podstawowe strażaków ratowników, kurs ratownictwa technicznego, szkolenie z zakresu hipotermii.
Stanisław Rola      2005 strażaków ratowników cz. II, kurs ratownictwa technicznego.
Jan Siedlarz      2003 strażaków ratowników cz. II.
Sławomir Tubek      2010 szkolenie podstawowe strażaków ratowników, kurs ratownictwa technicznego.
Szymon Poręba      2015 szkolenie podstawowe strażaków ratowników.
Dawid Rola      2015 szkolenie podstawowe strażaków ratowników.
Dorota Cisoń      2012 szkolenie podstawowe strażaków ratowników.
Paweł Bochenek      2004 strażaków ratowników cz. II, kurs dowódców OSP, kurs ratownictwa wodnego, kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy, kurs ratownictwa technicznego.