Zdarzenie drogowe

Dnia 1.09 (czwartek) ok. godz. 8.15 nasza jednostka zadysponowana została do zdarzenia drogowego w Królowej Górnej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wypadku brały udział dwie kobiety oraz małe dziecko. Karetka Pogotowia Ratunkowego zabrała wszystkie osoby na obserwację do szpitala. Na miejscu pracowała także policja. Działania strażaków polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odpięcie klemów od akumulatorów, zakręcenie zawora instalacji gazowej w jednym z samochodów, posypaniu wyciekających płynów samochodowych sorbentem. W akcji brały udział jednostki z: Boguszy, Królowej Górnej oraz JRG 1. Działania strażaków trwały ok. 1 godz.

W akcji brali udział:

Marian Rola (kierowca)